| ioana3101 a întrebat:

Am 15 ani si am sanii fffff putin dezvoltati aproape inexistenti. Colegele mele au sanii destul de mari. Vreau sa stiu daca este ceva normal pentru mine. Mama mea are sanii destul de mari.
Ma poate ajuta cineva cu niste sfaturi?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| RoxanaLucaGSH a răspuns:

Stii pe langa faptul ca unele fete se dezvolta mai greu mai e ceva, mai depinde si de zodie, greutate, si pana la al saptelea neam eu zic ca e ceva normal si ca nu ai nicio problema si nu ai de ce sa te simti nu stiu cum fata de colegele tale pentru ca fiecare suntem cum am fost lasati si in orice caz alesul daca la asta te gandesti nu se va uita la sani ci la persoana la suflet si daca se uita nu e alesul sper ca te-am ajutat:*

6 răspunsuri:
| mona a răspuns:

E normal sa ai sanii mici la 15 ani, iti vor mai creste oricum, nu ar trebuie sa iti faci griji

| Doηηa a răspuns:

Mai au timp să se dezvolte, dar dacă te simți complexată deși nu ar trebui chiar deloc, poți purta sutien cu push-up.
Nu e rușinos să ai sânii mici. big grin

| ZyReXe a răspuns:

... Nu stiu ce sa spun
Toti vor raspunde ca iti vor creste si nu stiu ce *** dar iti pot ramane si asa cum ii ai deci nu te astepta la ce mai bun
Mai stai sa mai cresti si dupa mai vezi cum sta treaba

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună!
Nu-ţi face griji, se vor dezvolta cu trecerea anilor.
Te pup!

Răspuns utilizator avertizat
| Cocîrlăndosu a răspuns:

Băi, sigur nu eşti băiat? Ia uită-te în pantaloni şi spune sincer ce vezi!