| Christian515 a întrebat:

Am 17 ani (abia impliniti) si sunt cam mic de statura, exista ceva medicamente care sa le pot lua? ca sa mai cresc?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
7 răspunsuri:
| Zenithf a răspuns:

Dieta echilibrata si naturala http://www.mypyramid.gov/ si inotul.

| ion2015 a răspuns:

Du-te la spitalul parhon din bucuresti sa te vada un medic endocrinolog, ca nu e de gluma ca asa ceva

| veronica a răspuns:

Inscrie-te la basket sau fa singur basket sau volei, nu exista medicamente pentru a te inalta.(si nu uita ca nu inaltimea conteaza de multe ori conteaza continutul)

| gigiro a răspuns:

De ce asa tarziu? Medicul endocrinolog, altfel nu mai ai nici o sansa sa mai cresti!

| Sinedd a răspuns:

Ma faci sa rad, sincer! Esti ca Adrian Copilu' de Aur?
Zi inaltimea.

| yfgsdufsdhfgyfrhwer a răspuns:

Minerale de la farmacie thinking
te duci la farmacie si ceri minerale simple, romanesti, fara vitamine, doar minerale tongue
si eu sunt cam scunda dar am luat minerale si am crescut big grin
bafta

| Schndider a răspuns:

da cel mai bun mod de a te inalta e sa faci baschet, nu cred ca exista medicamente de crestere.