| The best!! a întrebat:

Am 17 ani si am inaltimea de 1.73 m si as vrea sa mai cresc pana la 1.80...
Am avut relatii sexuale... Vreau sa stiu daca mai cresc sau daca exista ceva medicamente pentru crestere...Msk!

2 răspunsuri:
| SensiBlu a răspuns:

Pai daca faci sport iti dezvolti oasele si atuomat vrei crestetongue

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ciao (scusama ca scriu rau limba... dar sint crescuta in Italia) eu nu am auzit absolut di nici un medicament pentru inalzime (nu fiind o boala) viata sexuala nu are treaba cu desvoltarea unei persoane, dar ai inca speranza sa mai cresti, desvoltarea feminila se termina pe la 20 de ani...ciao ciao