| GEORGEL2012 a întrebat:

Am 17 ani jumatate, sunt baiat! ce parere aveti, sa ma pensez? cum? am doar penseta ci nu trusa aia!
azi mi-am luat cateva fire de par din coltul ochiului atat si mama s-a luat de mine!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| alexanonimu a răspuns:

Am aceeasi varsta ca tine si ma pensez. nu te pensa singur du-te la un salon sau vvreo fata din clasa care se pricepewinking

6 răspunsuri:
| etudor a răspuns:

Nu,nu e recomandat barbatilor acest procedeu.Lasa femeile sa-l practice!

| blablablaa a răspuns:

Doar in cazul in care ai doar unasad

| Azµre a răspuns:

Ești femeie? Stai cuminte!

| BogdanLuca a răspuns:

Nu ai postat unde trebuie! Majoritatea barbatilor incep sa se penseze, daca ai nevoie, penseaza-te!

| InsertName a răspuns:

..hmm,nu cred ca ai nevoie de pensat..sincer nu am vazut prea multe fete lesinate dupa baieti pensatihappy

| Ancaaa23456 a răspuns:

Daca ai cozi de veverita in loc de sprancene, mai bine te-ai pensa. Dar du-te la un salon, nu te pensa singur, ca cine stie ce prostie faci.