| Bogdaaan a întrebat:

Salut am 19 ani, am niste fire de par in jurul sfarcului, pot sa zic sa se apropie sa fie un "stuf" fire lungi si mai groase. E bine daca incep sa le pensez? Am tras cateva fire groase cu penseta, insa a iesit foarte foarte putin sange! E ok daca continui asa? Pot patii ceva?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
9 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Stii, e ceva firesc pentru barbati sa aiba par pe piept

| Bogdaaan explică (pentru suntserios):

Da, dar totusi, cand dau tricoul jos, se vede urat acel "stuf" in zona sfarcurilor!

| suntserios a răspuns (pentru Bogdaaan):

Mai tunde l si tu din cand in cand, nu e nevoie sa te pensezi...

| Bogdaaan explică (pentru suntserios):

Da, dar daca il tund, o sa creasca fire si mai groase, si se vede mai urat sad

| PedoBarbie a răspuns:

Bună!
Aveam impresia că eşti fată.
Pe curând!

| ElenaSA a răspuns:

Este o zona sensibila, asa ca pe langa faptul ca te doare sa nu produci un dezchilibru acolo.

| Bogdaaan explică (pentru ElenaSA):

Dezchilibru? mai exact?

| Bogdaaan explică (pentru ElenaSA):

Dezchilibru, adica?

| ElenaSA a răspuns (pentru Bogdaaan):

Scuze, acum ma uit la identitatea celui care a adresat intrebarea. Eram convinsa ca adreseaza intrebarea o fata; ca baiat nu stiu de ce te-ar deranja cresterea unor fire de par in acea zona.