| FatFrumosDinLacrima a întrebat:

Am 19 ani, in cat timp imi creste barba pe margini(lateral) observ ca abia mi-a crescut si creste greu? Pot face ceva sa creasca mai rapid big grin tongue

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
5 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Mai bine las-o sa creasca in voia ei.Peste ani ai sa te saturi de ea.

| OnuOnulică a răspuns:

Bună

Nu ai ce face...nu ai cum să faci să crescă mai rapid.

O zi bună!

| AlexanderAdrian a răspuns:

Ai putea sa iti cumperi spuma de ras si bicuri si sa dai cu lama. In multe cazuri incepe sa creasca. Vorbesc din experienta proprie si a altor prieteni la acea varsta. Am insa un alt amic caruia nici acum nu prea ii creste si are 29 de ani.

| AlexanderAdrian a răspuns:

Ce biciuri omule? Bicuri bre, termenu ala general de-l foloseste toata lumea pentru aparatele gen Gilette blue 3.

| hexer4u a răspuns:

Slabe sanse sa poti face ceva in privinta asta. Cam singurul lucru ce poti face este miscare (gen mers la sala), dar dureaza multi ani, si nu se merita. Daca s-ar gasi pentru asta, ar fi si pentru parul din cap, si nu ar fi plin de barbati chei happy Parul de pe fata la barbati creste tot mai mult pe an ce trece, pana pe la 35-40 de ani