| Misha4217 a întrebat:

Stie cineba ce as putea face sa imi creasca mai rapid barba am 17 ani si nu prea imi creste barba ati putea sa-mi dati niste sfaturi ce alimente sa consum pentru dezvoltare!

3 răspunsuri:
| Vladuthz a răspuns:

Ai tu 17 ani cum e dracu popa!

| Misha4217 explică (pentru Vladuthz):

Baii pe poza avem 15,,,,,,,,,,,,,,,,,, ! 11

| Sase a răspuns:

In primul rand, simplul fapt ca vrei barba e laudabil. Doar pentru initiativa asta efortul merita sa-ti fie rasplatit.
Am auzit ca ar merge cu ulei de ricin(il aplici, stai putin cu el si apoi te speli), incearca sa-ti imbunatatesti ciculatia sangvina(fa sport si ai grija sa nu-ti fie frig) si consuma multe vitamine(nu pastile, ia-le din alimente; ficatul si ciocolata neagra sunt bune in sensul asta, daca iti plac).