| gogulogu a întrebat:

Am 19 ani si 1.75 cm inaltime, vreau sa ma inalt inca putin, aveti anumite sfaturi? Picioarele imi sunt dezvoltate bine insa de la brau in sus (trunchiul) nu mi se pare proportionat cu picioarele, e mult mai mic. Ma asteptam sa fac macar 1.80, potential genetic este fiindca tata are peste 1.80 si mama 1.72 ceea ce pentru o femeie e bine.
Sport am facut in special cand eram ceva mai mic, gras nu sunt.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| cosminaelena99 a răspuns:

Pai incearca sa faci mai mult sport handball bascket inot,. poate te ajuta pe mine m-a ajutat