| gogulogu a întrebat:

Am 19 ani si 1.75 inaltime, vreau sa ma inalt inca putin, aveti anumite sfaturi? Picioarele imi sunt dezvoltate bine insa de la brau in sus (trunchiul) nu mi se pare proportionat cu picioarele, e mult mai mic. Ma asteptam sa fac macar 1.80, potential genetic este fiindca tata are peste 1.80 si mama 1.72 ceea ce pentru o femeie e bine.
Sport am facut in special cand eram ceva mai mic, gras nu sunt.

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fa urmatoarele exercitii:
-Tractiuni la bara;
- Inot;
- Baschet.
Dumnezeu sa te binecuvinteze! happy

| PandaEcrazy a răspuns:

Este bine sa faci un sport, indiferent de care, doar sa incloda miscarea desa a mainilor.