anonim_4396
| anonim_4396 a întrebat:

Am 22 de ani nu am copii, si de 5 luni ma dor sfarcurile si am niste punctulete pe ele albe, dureroase, stie cineva care este cauza?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Faceti o secretie vaginala, este posibil sa fie o infecte, un BTS, nu stiu sigur stiu ca am intalnit pe net asa ceva la boli cu transmitere, nu este musai, mergeti la un cabinet medical, problema sarcinii s-ar putea sa fie din aceasta cauza, multe boli venerice produc inflamarea trompelor si atunci ovulul nu intalneste spermatozoidul pentru ca trompa este inflamata. Daca totul este ok, sorul sa faca analiza care se numeste aspermie, posibil ca spermatozoizii lui sa nu fie prea vioi, sanatate.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Bună. Mergi cât mai repede la medicul de familie pentru o trimitere la ginecologie și dermatologie. Nu este de glumit, sânul este cel mai sensibil organ al femeii. Sănătate. Pa, pa.