| Mititica12 a întrebat:

Am sfarcurile tari si albe uneorisad
Oare din ce cauza?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
5 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Esti la pubertate.

| Frank51 a răspuns:

Din cauza temperaturii și a stării corpului.

| Brizbriz a răspuns:

1. iti e frig
2. hmmm... baieti bine la care te... "duce mintea"? big grin

| Strwberrs a răspuns:

Pai poate te gandesti la niste baieti si esti atrasa sexual de ei. De aceea cred.