| IonutPetre12 a întrebat:

Am aflat ca psihologul meu are covid.Eu am urmatoarele simptome:oboseala, dureri de oase, tuse ocazionala, nas infundat si niste dureri in piept ocazionale.Nu am avut febra sau pierderea gustului.Am sanse sa am covid?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
5 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Depinde ce contact ai avut cu el in ultimele 14 zile.
daca ai sau nu covid doar un test te poate lamuri.

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Dacă te-ai întâlnit recent cu psihologul tău, ai șanse.

Răspuns utilizator avertizat
| StefanChriss a răspuns:

Salut! Iti sugerez sa faci un test rapid, il poti cumpara de la farmacie.

| Balalau95 a răspuns:

99% sanse
100% ca iti trebuie un test de covid
suna la 112