| AnOnIm20202020 a întrebat:

Am aproape 10 ani si 30 si ceva de kilograme, si am 1 metru si 30 cm, este normal?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| MCRgurl a răspuns:

Din cate stiu eu da, dar ar trebui sa mai cresti putin

4 răspunsuri:
| Λl๓a a răspuns:

E normal. Eu la varsta ta abia faceam 28kg si aveam 1.06

Răspuns utilizator avertizat
| Floriiiiiii a răspuns:

Nu stiu adica eu nu cred ca la mine la 12 ani cu 43kg nu e normal laughing dar ce sa mai zic de tine eu la 10 ani aveam 37kg

| LaVyNuTzZzA a răspuns:

Da e normal asa eram si acum am 12 ani am 50 KG si 1.65 inaltime... FundaXD