| rembo90 a întrebat:

Am asa o intrebare pe penis sub piele imi ese niste bumbucele albe,mai mari si mai mici,cares mai mari eu le sparg,ele nu ma deranjeazadar, de la ce ese ele si e normal sa easa?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
8 răspunsuri:
| minrest a răspuns:

Nu le mai sparge, dupa descriere sunt glande sebacee mai mari, am si eu. Unde ai intalnit tu termenul asta ''bumbucele'', vezi ca e cam riscant sa inventezi cuvinte, poti sa devii ridicol. Salut.

Răspuns utilizator avertizat
| minrest a răspuns (pentru rembo90):

Nu apar, sunt niste glande ale tale, care ung pielea si le vezi cand ajung la o anumita marime. Salut.

| SkyPilot a răspuns:

E normal. Mai bine le lasi in pace, poti sa te alegi cu un furuncul de care scapi greu.

Răspuns utilizator avertizat
| LordBolton a răspuns:

Apasa 1 pentru limba romana.

| LUTTY a răspuns:

Prietene daca ai facut sex neprotejat e posibil sa fi facut o forma usoara de candida trebuie sa ajungi la dermato-venerice pentru tratament.

| Lancaster a răspuns:

" am asa o intrebare pe penis ".
Misto.
Dar, vorbind serios.
Te-ai gandit la cosuri?