| xScUmS a întrebat:

Salut TPU! De ceva timp am obserbat ca am pe penis niste bubite de culoare pieliei, unele mai mici unele mai mari. Ele nu sunt pe cap, ci pe piele, in general in partea stanga si dreapta, deasupra si jos nu sunt. Unele mai sunt si albe. Ce sunt si ce ar trebuuu sa fac?

2 răspunsuri:
| Punctsivirgulaa a răspuns:

Bubitele respective pot fi de mai multe feluri, daca sunt sub capul penisului sunt normale. Altceva nu prea stiu, nu prea cred ca o sa primesti un raspuns chiar corect pentru ceea ce ai tu deoarece nu suntem medici.

| xScUmS explică (pentru Punctsivirgulaa):

Nu sunt sub cap, ci pe piele, mai ales la baza firelor de par