| Mayy a întrebat:

Am aureolele in jurul sfarcurilor mari si arata urat zic eu.e o problema hormonala sau asa o sa raman cu ele si nu se poate face nimic in privinta asta?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna!
Nu cred sa fie nici o dereglare hormonala.
Mergi la medic daca te ingrijoreaza.
Te pup!

| madb a răspuns:

Din pacate nu exista ajutor nici din partea chirurgiei estetice dar daca se excita sfarcurile nu ti se pare ca se diminueaza marimea aureolelor? Iti dai seama ca in momentul cand vei fi cu persoana potrivita nu conteaza nici daca ai doar aureole si nu sani!:-J :*

| Mayy explică (pentru madb):

Asa e, uneori se dimineaza marimea lor dar totusi cand sunt cu prietenul si o facem ...nu cred ca e foarte placut pentru el ce vede...
As vrea sa stiu niste pareri de la barbati daca ii deranjeaza acest lucru sau dimpotriva.

| madb a răspuns (pentru Mayy):

Intreaba-l pe el ce parere aretongue da' nu-l intreba asa..."auzi bai tie nu ti se pare ca am aureolele cat capacele de Nestea si's nasoale?"laughing Intreaba-l ce parere are de sanii tai de sfarcurile talethinking il si inciti/exciti cu ocazia asta, eu am o groaza de prieteni baieti cu care vorbim toate tampeniile si niciunul nu s-a plans de asa problema, daca incepe un tip sa dea importanta la de-astea sincer cred ca incepe sa caute o iesire din relatie adica de ce te-ar interesa aureolele mele cand am 2 sani numai pentru tine?hee hee Nu poti lua nimic bun pe bucati, ori iei tot pachetul ori nimicbig grin. Eu cred ca majoritatea barbatilor ti-ar raspunde ca nici nu-i deranjeaza nici nu le place la nebunie, nu observa ei de-astea sau nu dau importanta:-J. E ca si cum si-ar face probleme ca au un coi mai mic decat altullaughing, el o stie, tu poate o observi la un moment dat dar nimeni nu da importantathinking

| Runa100 a răspuns:

Eu cred ca asta e ceva natural, adica asa te-ai nascut. Nu prea cred ca poti sa schimbi asta cumva; incearca sa te simti bine in pielea ta si sa treci peste acest mic "defect". nu iti fa griji in legatura cu asta. Insa daca chiar doresti un sfat profesional, mersi la un doctor. El o sa iti spuna mai bine, dar asta e parerea mea. ^^ sper ca te-am ajutat macar putin.