| αŁз a întrebat:

Cat timp trebuie sa iau tinctura de marar pentru o a se obseva cresterea saniilor?:d

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| SweetCandy a răspuns:

Eu din cate stiu tinctura de marar este si pentru reglarea menstruatiei deci s-ar putea sa fie mult mai abundenta de la tinctura de marar, eu zic sa stai linistita si sa lasi sanii de creasca linistitiwinking

| Andreea14Bianca a răspuns:

Tincutura nu isi face efectul Crede-ma... Cea mai buna solutie sa ii lasi sa creasca linstiti. Daca o sa iei tincutura si alte porstii o sa iti afectezi hormonii.