| Andreiiii1234 a întrebat:

Am avut langa mustata o alunita. Cand m-am barbierit am trecut peste ea cu lamele si am taiat putin din ea, mi-a curs putin sange, e tot acolo. Are ceva?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Purec a răspuns:

Nu patesti nimic. Dar totusi, banuiesc ca nu este tocmai placut sa iti tai alunita, asa ca ai mai multa grija data viitoare

| OnlineZ a răspuns (pentru Purec):

Putea fi cancerigena!

5 răspunsuri:
| alex0110 a răspuns:

Nu are nimic daca nu e umflata, atunci inseamna ca s-a infectat.

| lucigabi a răspuns:

Da, e foarte periculos, poti face cancer! ar trebui sa consulti urgent un medic specialist

| Andreiiii1234 explică:

Am uitat sa specific ca am vrut sa tau firul de par de pe ea.

| whiTecHocoLLaTe a răspuns:

Trebuie sa mergi la un dermatalog si sa ai grija sa nu ti se infectezewinking. Iti poate provoca cancer. Ai grija:*