| SLexuS a întrebat:

Am avut pojar mi-a trecut și acum am din nou este posibil?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
5 răspunsuri:
| Mariana696618 a răspuns:

Acum cat timp ai avut? si da este posibil

| Pikachūﯰ a răspuns:

Pai daca zici ca ai, cum mai intrebi daca e posibil?laughing

| DejaVuDoc a răspuns:

Nu este posibil, poti sa faci doar odata in viata. Ai ceva care seamana cu pojarul.

| Violleta2022 a răspuns:

De data asta nu este pojar, poate fii pojarel sau varsat!
Oricum, la pojar trebuie sa stai in casa 3-4 saptamani, ca sa treaca complet, ca altfel apar complicatii si nu te vindeci.
Mergid e urgenta la medicul de familie si mama sa te bage imediat la asistente sau medic, pentru ca esti contagios si nu poti sa dai si la altii din sala de asteptare.
Ori, sunati medicul de familie sa vina acasa!

| SLexuS explică (pentru Violleta2022):

A trecut de tot pojarul, bube tot