| ClaudiaPaula a întrebat:

Ati avut pojar? In cat timp v-au trecut petele rosii?

4 răspunsuri:
| Pufffx a răspuns:

Da am avut si mi-au trecut in 3 saptamani.

| Winners10 a răspuns (pentru Pufffx):

De obicei pojarul trece cam in 14 zile.

| ClaudiaPaula explică (pentru Pufffx):

Mie mi-au aparut miercurea asta si mi-au trecut acum sambata nu mai am nicio patasi trebuie sa reamrc faptul ca pojarul include si molesala, febra, durerea de cap, ceafa intepenita, raceala dormeam foarte mult si acum ma simt foarte bine deja e a6a zi si nu stiu ce sa fac as vrea sa ies totusi e revelionul.

| Pufffx a răspuns:

Depinde si de oraganizm la uni trec in 2 saptamani la altii in 3thinking Mie una mi-a trecut in 3 saptamanihappy.