| Maly_8260 a întrebat:

Am bronsita acuta si nu pot sa dorm noaptea de tusa ce ar trebui sa iau ca tratament mentionez ca fac aerosol

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Tania a răspuns:

Du-te la medic si fa injectii la bun eu asa am facut si am scapat.Nu astepta ca spre binele tau.Eu acum ma simt foarte bine.Curaj

5 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| ReiVaN a răspuns:

Pai cred ca trebuie sa te duci la doctor si sa te destainuihappysigur stie el cum sa faci sa poti dormii

| PastilutsaCuEfecteLacrimogene a răspuns:

Buna vad ca deja ai oferit funda dar o sa raspund...si eu am aceeasi problema eu cand tuseam deschideam geamul si luam un spray ventolin si ma calmam.Succes

| techUranium a răspuns:

Ai putea încerca, totuşi, şi tratamente naturale, cum ar fi siropul de brad happy

| alice_6048 a răspuns:

Foloseste Acc 200 sau Acc 600 este foarte bun