| packman001 a întrebat:

Am calcat din gresela pisica pe burta si era gravida, poate sa piarda puii?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Amelya02 a răspuns:

Omg, săraca de ea, cum ai putut fi atât de inconştient? Este un mare păcat!
Du-o mai bine la veterinar dacă se simte rău, miorlăie.

| packman001 explică (pentru Amelya02):

Pisica a nascut ieri nu a avut nimic, a nascut 4 pisoiasi.

| Amelya02 a răspuns (pentru packman001):

Vai ma bucur sa aud asta! foarte bine, sa iti traiscabig grinlove struck

6 răspunsuri:
| Hevnoraak a răspuns:

You deserve to die.

| DDoctorita a răspuns:

Depinde cat de tare ai calcato si in cate luni e!

| kzor_6016 a răspuns:

laughing)) mai ***-o odata sa fii sigur

| packman001 explică:

Ea nu are nimic, mananca, iese afara, dar nu stiu, sa nu fi patit ceva.