| Raluca_Tabolcea_1999 a întrebat:

Am calcat stramb cand am alergat acum cateva zile si ma doare osul ce trebuie sa fac sa nu ma mai doara

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| AdelinaC a răspuns:

Compresa cu apa rece

| AFR81 a răspuns:

O sa-ti treaca in cateva zile, daca te vei odihni si daca nu vei forta acea zona.

| Alexandruuu88 a răspuns:

Sa mergi la un medic, sa nu fie ceva mai grav. încearcă sa te faci cu sindolor, diclac