| ASDS a întrebat:

Am cautat pe net despre tratamente pentru cicatrici acnee si am gasit despre tratament cu laser ...as vrea sa stiu cat costa de la cineva care stie sigur...

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| catalinalina a răspuns:

Acneea apare la schimbarea corporala si persista vreun an jumate, iar apoi trece singura...problema este daca persista mai multi ani, iar cicatricile dispar cu timpul