| Allesia30 a întrebat:

Ati avut vreodata probleme cu tenul? Mi-au ramas niste gauri foarte urate in pometi, nu am acnee si as vrea sa stiu ce tratament cu laser ar trebui? Laser fractional cumva? Stiti vreo clinica buna in Craiova?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| alexandrubaiatulanime a răspuns:

Da ba stiu una langa Craiova, langa biserica in comuna carutari la spermezeu. vino ca te asteapta 2 clinici ti-am facut programare doamana alesia te pupam bunaaa