| raynor009 a întrebat:

Am cazut ieri pe scari si m-am lovit la mana stanga: initial nu m-a durut foarte tare si am putut sa imi misc normal mana. Insa dupa 2 ore mi-au venit niste dureri groaznice si mi-a aparut o vanataie mai jos de incheietura mainii. Ma doare foarte rau incheietura cand imi misc palma sau degetele si parca mi-a ramas blocata intro parte.

Pot sa merg la spital pentru asta? Nu am asigurare si nici nu lucrez...

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| Paula11012004 a răspuns:

Și eu am avut aceeași problemă dar la umar în primele ore nu am simțit nimic dar după... Eu îți recomand să mergi cât de repede poți la medic și să încerci să nu îți miști mâna, în cazul meu a fost o fractură internă de claviculă