| theStar a întrebat:

Am cearcane in jurul ochilor foarte profunde. i nu sunt de la oboseala.stiti dc? cum le pot estompa? stiti remedii naturiste? tratamente

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
emanuellex
| emanuellex a răspuns:

Este bine sa cauti si pe google. Incearca totusi dimineata sa aplici pe pleoape comprese cu ceai de musetel caldut.

| dulc3'maria a răspuns:

XComprese cu infuzie de musetel"pliculete",se pune doua pliculete la 200 ml apa clocotita,se acopera vasul,se lasa 15 minute,apoi se inmoaie cateva comprese sterile si se aplica pe zonele afectate"foarte bune pentru cearcane"testate de minehee heelove struck

| andreilucian2010 a răspuns:

Sunt de la oboseala. Munciti mult?