| Cristian190x a întrebat:

Am ceva umflat sub barbie putin mai jos in partea stanga, este tare si nu se misca, ca un fel de nodul. Ce poate fi?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
| Paula2018 a răspuns:

Nu e dureros? Cel mai probabil e o amigdala. O vizita la medic si iti prescrie ceva, nu lua antibiotic dupa ureche. Mie mi-a trecut cu Gatuletul Fericit, deci nu e stres happy

| Cristian190x explică (pentru Paula2018):

Nu e dureros, am fost racit si mai sunt foarte putin doar ca mi se pare dubios

| Paula2018 a răspuns (pentru Cristian190x):

E normal, nu e dubios happy. O sa ti se retraga, e doar o inflamtie.

| Mariarobertina300000000 a răspuns:

Nu este nodul!
Este de la o raceala mai puternica si se rezolva cu antibiotic...
Du te la doctorul de familie si te va ajuta...
Nu i motiv de ingrijorare...