| Zoya333 a întrebat:

Am cumparat color creme E20 de la palette, dar are inauntru si 2 pliculete de pudra decoloranta. Eu acum un an am facut alergie la pudra de decolorat de 40 vol... iese tot blonda daca nu pun pliculetele acelea cu pudra? sau sunt de 12 vol? si poate nu imi face nimic

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| Nastia a răspuns:

Nu iese culoarea care trebuie daca nu pui cele 2 pliculete.