| stweety10 a întrebat:

Am vrut sa imi decolorez extensiile, care sunt brunete. Vreau sa le fac ciocolatii. le-am dat cu pudra decoloranta si a trecut deja o ora si ceva si vad ca tot nu iese aproape nimic. S-au decolorat doar putin, nici macar cu o nuanta, si doar intr-o parte. Pudra este foarte buna, mi-am decolorat parul meu natural cu ea si a iesit. Ce sa fac? crying

1 răspuns:
| kidulinha a răspuns:

Pai laughing)) Esti sigura ca extensiile sunt naturale laughing)? K daca sunt din plastic nu o sa se decoloreze never. tongue Oricum, chiar daca sunt naturale se prinde mai greu pudra, nefiind parul tau natural. tongue daca sunt din plastic n-ai ce sa faci. Daca sunt din par natural... foloseste un decolorant mai puternic tongue