| Necun0sScuT a întrebat:

Am cumparat niste pastile care contin Ca, Magneziu, Zing, Vitamina D, (Acid) HCL, Bamboo, Boron, Copper. Vreau sa zic ca au un gust groaznic. De fiecare data cand le iau imi vine sa vomit. Ce as putea face sa nu mai simt gustul ala GROAZNIC?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| puscahoreangaion a răspuns:

Change it!

| DomnisoaraPapusica a răspuns:

Buna, Necu0sScuT!

Nu prea ai ce sa ii faci... pastilele pe baza de vitamine si alte substante benefice organismului au un gust ciudat, intr-adevar. De ce nu le iei tu din alimente, legume si fructe?
Eu am tinut un regin in primavara de detoxifiere pe baza de echinaceea pastile. Vreau sa spun ca sunt GROAZNICE. Au un gust oribil si mult mai bine a fost sa imi cumpar ceai si sa mi-l pregatesc singura cu lapte sau miere.

Sper ca te-am ajutat!