| 10msn a întrebat:

Am de facut un proiect despre Îngrijirea Lehuzei și am nevoie de un motto, ma poate ajuta cineva?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
| GouDidodino a răspuns:

"Când copilul a iesit, eu Lahuza am devenit si nu este de mirare, ca l-am scos dintre picioare"
Sper ca te-am ajutat. Funda?

| 10msn explică (pentru GouDidodino):

E un pic vulgar

| GouDidodino a răspuns (pentru 10msn):

Ce contează

| sierra1 a răspuns (pentru GouDidodino):

Ars poetica