| antrebarisiraspunsuri a întrebat:

Am deviatie de sept si in ultimele zile, de cand este foarte cald respir foarte greu. Pana acum nu m-a deranjat, respiram ok, dar de cand este canicula respir greu. Exista vreun spray ceva sa ma ajute sa respir mai ok? In toamna urmeaza sa ma operez dar nu stiu ce o sa fac pana atunci, parca e din ce in ce mai greu

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Doar un medic ORL-ist iti poate spune ce trebuie sa faci. De-asta exista medici.

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Medicul orlist trebuie sa i ti recomande, mergi la consultatie la el si i ti va da.