| Marian822 a întrebat:

Am dormit dezbracat si acum ma doare penisul, am stat intr-o pozitie proasta.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
12 răspunsuri:
ardnaxur1961
| ardnaxur1961 a răspuns:

Asa. Si? E vreo intrebare aici? Ca mie-mi scapa.

| darrio2007 a răspuns:

Salteaua prea tare. Sau ti-a tras maica-ta cu ceva peste ea. Că tot spuneai că intră peste tine.

| Simpatic a răspuns:

Ai stat la mijloc sau la perete, erai activ sau pasiv? happy

suntserios
| suntserios a răspuns:

Si cand dormi îmbrăcat ai chiloti de tabla de iti protejează mataranga?

| gabicoo a răspuns:

Dedesubt sau deasupra?
laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fa ți vasectomie și nu te mai doare

| Vikaa a răspuns:

Ce mistocari sunteti sa mor de nu.
Pana maine oricum iti trece, dar poarta si tu boxeri/chiloti cand dormi...

| anonim_4396 a răspuns (pentru Vikaa):

Ce faina ești miss Moldova te ai hotărât pan la urma la ce faculta vrei? Te muti în Timișoara? happy

| Vikaa a răspuns (pentru anonim_4396):

Ma fac fotomodel, fotomodel la pompe funebre.

| anonim_4396 a răspuns (pentru Vikaa):

Îți ures succes atunci. cred ca te ai încadra la top model având in Vedere locul happy grija cu corona s-ar putea sa defilezi pe acolo mai repede decât te aștepți

| artemidak a răspuns:

Te doare n pl și te flexezi
of

| JulyDreams a răspuns:

Stai chill ca iti trece pana maine