| achilleskingg a întrebat:

Am dureri di cand in cand la cateva zile sau saptamani,slabe dureri in partea dreapta de jos a abdomenului,pe langa ficat si ma mai mananca piele pe corp si imi apar niste pete mici cam rosii,foarte putine cate una pe colo... si ma mananca,nu ma scarpin. imi puteti spune ce probleme am? ma voi duce la medic, dar sa stiu dinainte, funda

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| antimulte a răspuns:

Ai mancat ceva ce nu ti-a picat bine... Mergi la medic cat mai repede, poti fi si alte cauze.

| WhiteLover a răspuns:

Poate ai alergie la ceva