| ddmn a întrebat:

Am dureri foarte mari de spate daca stau mult in picioare. Stie cineva de ce?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
Stefan
| Stefan a răspuns:

Cred ca primul lucru ar fi sa mergeti la medic pentru a vedea cauza acestor dureri de spate. Pana atunci va recomand masaj si verificati-va greutatea, pentru ca kilogramele in plus creiaza aceste dureri in conditiile cand se sta mult in picioare intr-un spatiu racoros sau umed.

3 răspunsuri:
| DeeaLove08 a răspuns:

Este posibil sa ai probleme cu coloana. mergi la specialist pentru un control. sanatate!

| Ronnix a răspuns:

Fiindca stai in picioare. Duh! o.O'
Nvm... lasand gluma la o parte, cred ca cel mai recomandat ar fi sa vizitezi un medic. happy Ghici ce? Site-ul TPU ma aproba! big grin

"Atentie! Problemele de natura medicala sunt probleme serioase care necesita asistenta/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativa si in nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare va recomandam sa apelati la personal medical specializat atat pentru diagnosticare, cat si pentru tratament."

O zi buna! happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Du-te la doctor mai de unde sa stim noi ce ai tu.