| anonim_4396 a întrebat:

Am facut multe geno-flexiuni si acum abia merg, ma refer cand urc pe scari sau cand merg normal ca doare muschiul acela mare de la picior (nu mai stiu cum se cheama) cam cat dureaza sa imi revin?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Ai facut prea multe din prima, cum se zice. Vei simti asta cam 3-4 zile. E bine sa continui sa faci, chiar daca va fi dureros.

| Violleta2022 a răspuns:

Febra musculara se scoate cu mai mult exercitiu.
Maine continua sa faci exercitii si in 2-3 zile ai scapat de febra musculara.

| Lukasssz a răspuns:

Ai facut febra musculara, trebuie sa faci in continuare miscare

| raku1 a răspuns:

5 6 zile, muschiul se numeste coapsa