| Peppy a întrebat:

Am facut pojar acum cateva saptamani(cam 1-2). Apoi a facut sora mea.
Exista riscul ca dormind cu ea, vorbind si pupandu-o sa iau din nou pojar?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
8 răspunsuri:
| Anda1197 a răspuns:

Buna! "Pojarul" la fel ca si "Varsat de vant" apare o singura data in viata intre 2 si 10 ani happy deci daca ai avut odata pojar nu mai poti avea de doua sau mai multe ori :*

| Cineva3 a răspuns:

Deci practic numa odata poti face POJAr happy

Răspuns utilizator avertizat
| Fartie a răspuns:

Pojarul nu e una din bolile copilarie care e numai odata in viata? ba parca da. deci nu o sa mai ai probleme big grin funda?

| bogdanel466 a răspuns:

Nu nu mai poti pentru ca pojarul este o "boala a copilariei" deci nu mai ai nici o sansa sa iei din nou pojar.

| AndreeaIM a răspuns:

Pai... eu stiam ca pojarul e o data pe viata e o boala a copilariei cre se rapndeste repede daca nu ai avut-o pana acum dar daca ai avut-o nu di de ce sa iti faci griji ca o sa iei din nou de la sora ta happy

| OanaaxD a răspuns:

Dupa ce ai facut odata pojar...nu mai poti sa faci~!~ am avut si eu si nu mai am avut cat de mult puteam sa stau langa cei cu aceasta ''boala'' Sper sa te insanatosesti ~!~

| σвѕєѕѕιση a răspuns:

Din cate stiu eu poti doar odata avea pojar...