| anonim_4396 a întrebat:

Am facut rost de 5 fiole de testosteron enantat si nu stiu cum trebuie sa mi le administrez. Injectat sau sa beau fiola? pe cutie nu scrie nimic legat de asta.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| AdelinaC a răspuns:

Injectabil intramuscular

5 răspunsuri:
| RobertMoon a răspuns:

| SiLaS a răspuns:

Sunt injectabile.Sunt curios ce varsta ai...

| Vanqu1sh a răspuns:

Nu cred ca este o idee buna sa te ajutam sa iti faci rau laughing

| HalloweenSamy a răspuns:

Cred ca injectat dar de ce vrei sa iti faci rau
? nu o fa nu este bine de loc

| vasdqwe a răspuns:

Injectabil clar, cum sa bei testosteron enantat? Daca nu e oral?