| Darius50boss a întrebat:

Testosteron enantat și danabol cam câtă masă musculară ați făcut?

3 răspunsuri:
| MarianWLF a răspuns:

Nu mai bine lasi anabolizantele si te axezi o alimentatie bogata in proteine si carbohidrati sanatosi? Poti suplimenta cu 2 cupe de proteina whey pentru recuperare sau creatina monohidrata, te axezi pe hipertrofie la antrenamente si cresti natural.

| Catennacio87 a răspuns:

Ce va mai place unora sa va dopati cu steroizi. Stati cuminti, copii ca nu sunt bune astea, o aratati voi bine la exterior dar pe dinauntru sunteti putrezi cu ficatul facut svaiter.

| Darius50boss explică (pentru Catennacio87):

Ficatul se face varză că nu iau protector de ficat