| Florina_Zaha-matioc_1981 a întrebat:

Am fetita bolnava de epilepsie care doarme foarte mult cam in jur de 12 ore dar cind e treaza nu sta o secunda vorbeste intruna alearga si ii cam agitata as dori o parere va rog.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| badgirl22 a răspuns:

Imi pare rau sa citesc ca are epilepsie, dar sfatul meu e sa mergi la pediatru sau la un neuropsihiatru pentru ca niste sfaturi date aici nu valoreaza cat o parere a unui dr. multa sanatate pentru cea mica!

| ionupo a răspuns:

Ai mai jos un site cu informatii despre Epilepsie.

http://www.topmedica.ro/blog/category/epilepsie/.

Poti pune intrebari chiar pe site iar medicul iti va raspunde in scurt timp. Succes :)