| Adry05 a întrebat:

Am folosit o crema pentru conturul ochilor de la Gerovital si am inceput sa simt o senzatie de caldura ciudata in zona respectiva. De ce? Mentionez ca ultima data am folosit-o aseara si n-am avut problema asta, expirata nu e, e deschisa si o folosesc de vreo 2 saptamani.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| Ecaterina2016 a răspuns:

Cumpara produse de calitate pentru ingrijirea fetei. Am avut o crema de fata de la gerovital...horrible; emiplant este chiar mai periculos pentru mine! Mi s-a inrosit fata, in urma unei reactii alergice. Dar a fost buna pentru calcaiewinking in jurul. ochilor. Aplica fiole de acid hialuronic, colagen, C serum.

| Adry05 explică (pentru Ecaterina2016):

Serios? Mie chiar imi place cea de la Gerovital. Am incredere in firma.
Pai si atunci? Niste recomandari de produse/firme?