| ciprean a întrebat:

Am fost acum 2 zile la dentist, mi-a scos un nerv si mi-a pus un pansament din ala acolo si azi mi-a cazut.
Am programare peste 7 zile, e urgent faptul ca mi-a căzut sau pot sa aștept pana la programare?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| MarianWLF a răspuns:

Poti astepta linistit, am avut si eu, acel pansament nu e facut sa dureze decat vreo 24 de ore e normal sa cada.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Ar trebui sa mergi mai repede. Nu e ok sa lași mâncare sa intre pe canalul măselei.