| anonim_4396 a întrebat:

Am fost azi la plaja si am stat cam vreo 4-5 ore in soare in continuu m-am facut rosu ca racul si vreau sa stiu daca exista vreo crema ceva sa te dai ca sa nu te mai cojesti, ca peste 1 saptamana asa ma cojesc urat de tot sad asa am patit in fiecare an, si vreau sa imi pastrez bronzul?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| pastapac a răspuns:

Tu te-ai ars, nu te-ai bronzat. Am auzit de creme care fac din arsura un bronz frumos fara decojire. Intreaba la farmacie.

| Ion_Ionut_1996 a răspuns:

Daca ai spirt date pe spate, mini... ajuta foarte tare