| Kpm_Deniz_1990 a întrebat:

Am fost la antrenament aseara, am ajuns acasa si am facut 70 flotari. Azi de dimineata m-am trezit cu o durere la umar ciudata. E suportabila dar vreau sa stiu de la ce e si in cat timp imi trece.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| pisciutza19 a răspuns:

Cred ca ai facut febra musculara ia o pauzaa cateva zile si o sa vezi cati trece.Pentru durere poti lua totusi un antiinflamator ce ai prin casa(Ibuprofen, diclofenac, panadol din astea? eu totusi as merge pe unul usor ca sa nu iti afecteze foarte mult stomacul.Eu de exemplu am probleme cu coloana si mai iau din cand cate un Vimovo cand ma doare rau incerc totusi sa nu fac abuz de el dar mai iau.Vimovo are pansament gastric cu antiinflamtor.Am mai incercat in trecut si alte calmante si ma stricau la stomac cu asta vad ca nu am probleme.