| Kpm_Deniz_1990 a întrebat:

Am fost aseara la antrenament bine merci, iar cand am ajuns acasa am zis sa fac 70 de flotari inainte de culcare. Azi de dimineata m-am trezit cu o durere ciudata la umar. Nu este insuportabila dar nu inteleg de ce....cam in cat timp trece si de la ce e?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| MountainAlex0 a răspuns:

Daca le-ai facut pe toate una dupa alta fara pauza atunci de aia te doare te-ai fortat prea mult. Daca ai facut cu pauza intre ele. Adica 20 acum 20 peste 5 min si 35 la sfarsit si nu iti trece in 2 zile durerea du-te la medic.

1 răspuns:
| DanielVălean a răspuns:

Poate e doar o mica intindere, nu erai incalzit in acea zona. Nu iti face griji.