| iLOVEquestions a întrebat:

Am fost la medicul de familie si am aflat ca gatul meu e plin de puroi. Din aceasta cauza imi PUTE gura, la propriu, deci mama isi duce mana la nas cand vorbesc cu ea... straight face
Credeti ca va disparea mirosul pana incepe scoala ( luni sad )?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| onasis1961 a răspuns:

După ce vei rezolva problema care a produs puroiul se va rezolva şi cu mirosul!

| Azµre a răspuns (pentru onasis1961):

Aici trebuia să întrebe medicul nu să vină la noi să ne întrebe...

| iLOVEquestions explică (pentru Azµre):

Am uitat sa-l intreb pe medic, desteptule, ca doar nu degeaba intreb. Doamneee oh go on :-))))))))))))))))

| Azµre a răspuns (pentru iLOVEquestions):

Nu mă face deștept, deșteaptă ești tu că nu l-ai întrebat. Noi de unde să știm ce diagnostic ai tu? Vii ne spui că ai infecție în gât, repet ce ai zis PUROI! Poți avea o infecție cu un anumit stafilococ sau alt tip de infecție! Noi nu avem de unde să știm ce ai tu și în cât timp trece! Cine a zis 3 zile, săracul a zis și el o medie, să îți răspundă dar nu e valabil la oricine.
Așa că data viitoare ai grijă cum te exprimi domnișoară.

| iLOVEquestions explică (pentru Azµre):

Heei, nu te ambala asa dragaa, am pus o intrabaree. Nu stii sa raspunzi, nu raspunzi rolling on the floor Si da, stiu ca sunt desteapta si iti multumesc pentru asta, si in legatura cu '' sa nu te fac destept '', stai linistit. Greseala mea! laughingwinking

| Azµre a răspuns (pentru iLOVEquestions):

Râzi ca proasta

8 răspunsuri:
| PisicutzaCenusie a răspuns:

Nu-ti face griji va trece dar nu pana luni, cam pana marti seara stiu de la o colega, Dar ca sa nu iti mai miroasa pana atrunci, Spalate pe dinti luni iar apoi fa gargara 4-5 min.Osa-ti fie de ajutor.Succes!

| Alexaaandraaa a răspuns:

Trece mirosul, dar incearca niste dropsurii. Pup!:*

| agirll a răspuns:

Cred ca va trece, de obicei trece pana max. 3 zilehappy

Sper sa-ti treacahappy