| needcolors a întrebat:

Am fost la sala pentru prima data in viata si dupa prima zi am facut o febra musculara teribila. Dupa a II a si a III a sedinta am constatat ca noaptea transpir ff abundent. Sa fie de la antrenamentul intens? A patit cineva asa ceva? Thnks!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| Arthur a răspuns:

Inainte de a merge la sala trebuie neaparat sa-ti faci un control medical. Tu l-ai facut? Daca inainte nu aveai probleme cu transpiratia noaptea, ai o problema.

daniela
| daniela a răspuns:

DA asa reactioneaza un organism neobisnuit cu efortul fizic

daniela
| daniela a răspuns:

Si inca ceva incerca sa iei o aspirina de fiecare data cand te intorci de la sala, face bine.