| RemusAndy a întrebat:

Buna,TPU! Merg de 2 saptamania la sala de forta, si la prima sedinta am avut febra musculara, iar la celelalte sedinte febra a disparut in totalitate! E bine ca nu mai fac febra musculara sau e rau?

Răspuns Câştigător
| GabrielStn a răspuns:

E foarte bine ca faci febra musculara deoarece asa se dezvolta muschii. Nu incerca niciodata sa scapi de febra musculara, dar nu fi nici lenes pentru ca de obicei sunt persoane care nu se mai forteaza la fel de mult atunci cand au febra musculara.

1 răspuns:
| Adry05 a răspuns:

Nu e prea bine, inseamna ca organismul tau deja s-a invatat cu exercitiile si nu mai depune la fel de mult efort. Incearca sa schimbi ceva, ori sa lucrezi pentru o perioada mai indelungata ori sa schimbi aparatele cu altele sau sa faci un altfel de miscare pentru o perioada de timp.