| bogdanrvd a întrebat:

Am fost la stomatolog si mi-a scos o masea dar dupa ce am venit acasa sangerarea nu s-a oprit.
Am vorbit cu medicul si a spus sa ma intorc inapoi sa chiureteze locul de unde a scos maseaua.
Stie cineva daca doare acest lucru sau in ce consta?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| EmaS a răspuns:

Inseamna ca o sa curete acolo, daca cumva au ramas ceva resturi.O sa-ti faca anestezie.